Butik Saati ve Duvar Saatleri
Bir başka WordPress sitesi

Kol Saati Modelleri

Kol saati modelleri üreten markalar her yıl, yeni ve farklı modelde kol saati piyasaya çıkarmaktadır. Tasarım şıklığı ve özellikleri bakımından çok çeşitli olan kol saatleri arasında seçim yapmak çok zordur.

Kol saatleri kadınlar için genelde aksesuar özelliği taşımaktadır. Erkekler ise daha çok saatin özellikleri ile ilgilenir ve geniş kayışlı saatleri tercih ederler.

kol-saati-modelleri

kol saati modelleri

Kol saati modelleri, dış görünümü ve özellikleri ile iş hayatının da vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu nedenle ünlü markalar farklı modellerde kol saatleri tasarlamaya çok önem vermektedir. Kol saati modellerinden bazıları şunlardır:

Dijital Kol Saatleri: Çelik kasa ve mineral camlı olan dijital kol saatlerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Dijital göstergeye sahip olan kol saatleri en çok yoğun çalışan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu saatler, zamanı tam olarak görmenizi sağlar ve dijital saatler erkekler tarafından da tercih edilen modellerdir.

Hafif Kol Saatleri: Günlük yaşantıda rahatsızlık hissi yaratmayan kullanışlı ve hafif malzemeden üretilen saatlerdir.

Mekanik Kol Saatleri: Mekanik göstergeli olan kol saatleri son dönemde çok moda olmuştur. Bu saatleri hem erkekler hem de kadınlar tercih etmektedir.

Su Geçirmez Kol Saatler: Su geçirmeyen bu saatler, daha uzun ömürlüdür. Fiyatı normal saatlerden biraz daha pahalı olsa da uzun süre kullanabilirsiniz. Banyo veya havuza girerken bu saatleri çıkarmanıza gerek kalmaz. 50 metre ve daha da derinlere kadar su geçirmezlik özelliği bulunan su geçirmez kol saatleri ise en çok erkekler tarafından tercih edilmektedir.

Özel Tasarım Kol Saatleri: El işçiliği ile hazırlanan bu saatler, en pahalı kol saatleridir. Genelde özel  taşların kullanıldığı ve mücevher değerinde olan özel tasarım kol saatleri kolunuzda çok şık duracaktır.

Altın Kol Saatleri: Altın kaplama ile üretilen bu saatler, ayrıca aksesuar özelliği de taşımaktadır.

Kol saati modellerinin satışının yapıldığı, hem indirimli hemde kaliteli ürünlerin fiyatlarının sunulduğu Türkiye’nin ilk butik saati olma niteliği taşıyan butiksaati.com sitemizde ucuz kol saatlerini online olarak satılmakta olup, hem ucuz hem de kaliteli ucuz erkek kol saati, ucuz kadın kol saati ve ucuz çocuk kol saati modellerinin sergilendiği butiksaati.com online alışveriş sitemizden ucuz kol saati çeşitleri satın alabilir ve ucuz kol saatlere göz atabilir ve aynı zamanda fiyatlarını inceleyebilir, zevkinize göre saat çeşitleri satın alabilirsiniz.

Leave A Comment