Butik Saati ve Duvar Saatleri
Bir başka WordPress sitesi

İstasyon Duvar Saati

Duvar saatlerinin bir diğer konusu ise İstasyon duvar saatleridir. İstasyon duvar saatleri genellikle duvara yandan monte edilen ve askılı olan aynı zaman da her iki sağ ve soldan bakıldığında görülebilen saatlerdir. İstasyon duvar saatleri istasyonlar da bekleyen ve saatleri olmayan yolcular için oldukça kullanışlı bir saattir.

İstasyon duvar saatleri gerek tasarımıyla gerekse görselliğiyle de ön plana çıkıyor. Duvar saatleri arasında İstasyon duvar saati 3. sırada yer alıyor.

İstasyon duvar saati genel itibariyle duvara sabit ve her cepheden görülebilen tasarıma sahiptir. İstasyon duvar saati özelliklerine değinecek olursak kesinlikle su geçirmemesi ve dayanıklı olması gerekmektedir. En ufak bir yağmurda su alması gerek boyası ve dış görünüşü yani tasarımı için gerekse istasyon duvar saatinin çalışması açısından önemlidir.

Duvar saatleri arasında önemli bir yere sahip istasyon duvar saati herkes tarafından bilinen 1900’lü yıllarda üretilen bir duvar saatidir. Özellikle istasyonlar ve o yılların şartları gereği terminallerde kullanılmak için üretilen istasyon duvar saati günümüzde hala kullanılmakta ve. Yepyeni modelleriyle alıcılarını beklemektedir.

O yıllardan günümüze kadar olan zaman diliminde oldukça gelişen teknolojiyle birlikte eski değerlerini kaybeden saatlerden eserlerin olması ve. Günümüz de hala kullanılır ve üretimde olması bizleri sevindiren bir olay olmuştur. İstasyon duvar saatleri, İstasyonların duvarlarını süslerken aynı zaman da yolcuların da zamana istasyon duvar saatlerinden bakması ne mutlu.

İstasyon duvar saatlerinin satıldığı butiksaati.com online alışveriş sitemizden saat modelleri ve fiyatlarını inceleyebilir, zevkinize göre istasyon duvar saatini satın alabilirsiniz. Saatleri görmek için tıklayınız.

Bir önceki konumuzda ise ferforje duvar saati konusu işlemiştik ve bu konuda sıradışı saatler arasında ferforje (metalik tasarım vb.). Saatlerin nerelerde daha çok kullanılığının önemini vurgulayan bir makale yayınlamıştık.

One Comment

Leave A Comment