Butik Saati ve Duvar Saatleri
Bir başka WordPress sitesi

Duvar Saati Modelleri

Duvar saatleri ev ve ofis dekorunun vazgeçilmez parçalarından biridir. Duvar saatleri arasında en moda olanları ise eskitme görünümlü olan duvar saatleridir. Eskitme duvar saatlerinin yanı sıra, modern çizgilere sahip farklı renk ve modeldeki duvar saatleri de duvarlarda yerini almaktadır.

Duvarınızı şık gösterecek ve evinizin dekorunu tamamlayacak olan duvar saatlerini oturma odasından yatak odasına ya da ofis odanıza kadar her alanda kullanabilirsiniz. Farklı duvar dekoru olan evlerde de bu saatler çok şık duracaktır. Duvar saatleri arasında istediğiniz tarz ve modelde saati mutlaka bulabilirsiniz. Çok geniş çeşit yelpazesi bulunan duvar saatleri modellerine her geçen gün bir yenisi eklenmektedir. Duvar saatlerini sevdiklerinize hediye olarak da alabilirsiniz.

duvar-saati-model

Duvar saati model

Duvar saati modelleri şunlardır:

Ahşap Duvar Saatleri: Ahşabın zerafeti ve şık tasarımı ile ahşap duvar saatleri, duvarınızda zarif duracaktır. Ahşap duvar saatleri arasında ahşabın her tonu duvar saati bulmanız mümkündür. Eskitme görünümlü ahşap duvar saatleri de klasik ve eskitme eşya sevenler için çok uygundur.

Ayetli Duvar Saatleri: İçinde farklı ayetlerin Arapça veya Türkçe yazıldığı bu saatleri sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Dekoratif Duvar Saatleri: Yenilikçi tasarıma sahip olan duvar saatleridir.

Dijital Duvar Saatleri: Genelde ofislerde kullanılan klasik duvar saatlerindendir.

Dünya Duvar Saatleri: İçinde dünyanın farklı birkaç ülkesini saat diliminin bulunduğu saatlerdir. Modern bir görünüme sahiptirler.

Ferforje Duvar Saatleri: Ferforje sanatı ile hazırlanan zarif duvar saatleridir.

İstasyon Duvar Saatleri: Çift taraflı ve genelde bahçe ve dış ortamlarda kullanılan duvar saatleridir.

Kanvas Duvar Saatleri: Tablo dış görünümü özelliğindeki modern çizgilere sahip duvar saatleridir.

Metal Duvar Saatleri: Metal malzemeden üretilen ve genelde daire biçiminde olan klasik ve bütçenize uygun saatlerdir.

Mutfak Duvar Saatleri: Mutfağınızda çok şık duracak ve çeşitli mutfak gereçleri figürlü duvar saatleridir.

Duvar saati modellerinin sergilendiği ve satışa yönelik kurulan hem ucuz hemde kaliteli duvar saat modellerinin satıldığı butiksaati.com online alışveriş sitemizden çeşitli duvar saati modellerini satın alabilir ve ilginç saat modellerine göz atabilir aynı zamanda fiyatlarını inceleyebilir, zevkinize göre duvar saati satın alabilirsiniz.

Bir önceki konumuzda ise duvar saati satın al konusu işlemiştik ve bu konuda geniş ürün yelpazesine sahip duvar saati modelleri, her ev dekoruna ve iş yeri, ofis gibi her ortama uygun tarzda tasarlanmakta olduğunun önemini vurgulayan bir makale yayınlamıştır.

One Comment

Leave A Comment