Duvar Saatleri Fiyatları

Posted by admin 23/01/2015 0 Comment(s) Duvar Saati, Duvar Saatleri,

Duvar Saatleri Fiyatları

Duvar saatleri fiyatları araştırmalarında çok kesin fiyat aralıkları bulmanız mümkün değildir. Tasarımlarına ve kullanılan malzemeye göre fiyatlarda alt limit ve üst limit belirlemek mümkün olmuyor. Bu durumda e-ticaret sitelerinde kendi fiyat aralığınızı girerek duvar saati kategorilerinde arama yapmak en mantıklısıdır.

Duvar Saatleri Fiyatları

Orta halli bütçelere hitap eden duvar saatleri modelleri için fiyatlar genellikle 10 TL’den başlayıp 100 TL’ye kadar alıcı bulabilmektedir. Bu fiyat aralıklarındaki modeller genel olarak Asya ülkelerinden toplu olarak ithal edilmekte olup, kalite standartları pek yüksek değildir. Yine daha yüksek bütçelere hitap eden duvar saatleri fiyatları ise 1.000 TL’den başlayıp 10.000 TL’ye kadar alıcı bulabilmektedir. Kazancı yüksek bireylere hitap eden bu modeller daha lüks yapıları ve mekanları süslemektedir. Duvar saatlerinde kullanılan malzemenin kalitesi ve yapılan tasarımın işçiliği fiyatlarını belirleyen temel etkenlerdir. Özellikle üretilen duvar saati el yapımıysa fiyatlar oldukça yüksek olmaktadır. Bütçenize göre en uygun kalitede ve tasarımda duvar saatlerine ulaşmak bu alanda doğru araştırma yapmaya ve doğru satıcıyı bulmanıza bağlıdır. Seçeceğiniz model göze hitap ettiği kadar, kalitesi de son derece önemlidir. Bu yüzden sadece göz zevkiniz ile bir değerlendirme yapmayıp, üreticisine veya satıcısına kullanılan malzeme veya üretim koşulları ile ilgini bilgi alma hususunda danışmanızda fayda vardır.

Duvar Saatleri Fiyatları

Duvar saatleri fiyatları için internet üzerinde araştırmalarınızı yapıp, alacağınız modellere karar vermenizi tavsiye ederiz. Bir sonraki makalemizde görüşmek üzere.

Leave a Comment