Saat Modelleri

Posted by admin 26/01/2015 0 Comment(s) Duvar Saati, Kol Saati,

Saat Modelleri

Günümüzde saat denince akla birçok marka modelde şık saatler gelir. Binlerce saat modeli arasında en çok göze çarpanlar ise kuşkusuz marka saatlerdir.

Kol saatleri ve dekor amaçlı kullanılan masa saatleri, duvar saatleri herkes tarafından tercih edilmektedir. Bu saatler tasarımları ile de tüketiciyi kendilerine çekmektedir.

Kol saati modellerinden bazıları şunlardır:

Saat Modelleri

Deri Kordonlu Kol Saatleri: Özellikle erkekler tarafından tercih edilen deri kordonlu kol saatleri arasında en çok tercih edilenler kahverengi tonlarında olanlarıdır.

Spor Kol Saatleri: Adidas, Puma gibi markaların sürekli satışa sunduğu sportif kol saatleri, hem erkekler hem de bayanlar tarafından günlük olarak tercih edilmektedir.

Analog Kol Saatler: Dijital göstergesi olmayan klasik kol saati modelleridir.

Saat Modelleri

Dijital Kol Saatler: Modern bir akışı ile tasarlanan genelde  içinde kronometre gibi özellikleri de bulunan kol saatleridir.

Kasalarına Göre Değişen Kol Saatler: Dikdörtgen, kare, oval ya da yuvarlak kasaya sahip kol saatleri haricinde farklı tasarım ve şekilde kasaları bulunan kol saatleri de bulunmaktadır.

Çelik Kordonlu Kol Saatler: Klas bir havası olan bu saatler günlük hayatta pek tercih edilmezler.

Saat Modelleri

Dekoratif Saat Modellerinden bazıları şunlardır:

Masa Saatler: Modern, dekoratif, ahşap ve kalemlik gibi farklı özellikler de kullanılan masa saatleri modelleri çok çeşitlidir.

Duvar Saatler: Günümüzde duvar saatleri çeşitleri arasında evinize ya da ofisinize uygun bir saat bulmak çok kolaydır.

Dış Ortam İçin Tasarlanan Saatler:İstasyon saatleri ya da “Hoşgeldiniz” yazan ve bahçe, cafe gibi yerler için tasarlanan saatler, oldukça şık bir tercih olacaktır.

Leave a Comment