Özel Duvar Saati

Posted by admin 21/01/2015 0 Comment(s) Özel Saatler, Özel Duvar Saati,

Özel Duvar Saati

Duvar saatleri arasında özel olarak tasarlanan modeller ön plana çıkmaktadır. Özel saatlerden bir kısmı ise el işçiliği ile yapılır ve üzerinde uzun zaman harcanır. Bu nedenle bu saatlerin fiyatları da diğer duvar saatlerine göre biraz daha yüksektir. Özel duvar saatlerinin fiyatı bütçenizi zorlayabilir. Fakat tasarımları açısından özel duvar saatleri, modern oldukları için aklınızın bir köşesinde kalacaktır.

Özel duvar saatlerinin göze çarpan hoş ayrıntıları vardır ve bu saatleri görenlerin de beğenisini kazanacaktır.

Şık bir ofisiniz varsa özel duvar saatlerini size tavsiye ederiz. Özel olarak tasarlanan ve üzerinde işçilik olan bu duvar saatleri, duvarınızda çok modern duracaktır. Özel duvar saatlerini sizin için önemli olan kişiler için de satın alabilirsiniz. Kaliteli bir hediye olacak bu duvar saatleri ile sevdikleriniz sizi sürekli anacaktır.

Özel duvar saatlerinin karmaşık bir yapısı vardır. Dikkat çekici bu saatler genelde metalden yapılmaktadır. Çark ayrıntılarına da önem verilen özel duvar saatlerinde farklı figürlerden esinlenerek üretilmiş tasarımlar mevcuttur. Genelde analog olarak tasarlanan özel duvar saatleri arasında dijital görünümlü ve özellikte olanları üretilmektedir.

Özel duvar saatlerine örnek olarak dişli duvar saatini gösterebiliriz. Dişli çarkların iç içe girdiği ve yuvarlak çerçeve içinde bulunan bu saat, mimar ve mühendis ofisleri için çok idealdir. Dişli özel duvar saatinin iç yapısı aynen görünmektedir. Metal rengin hakim olduğu bu tasarımda siyah renkler de kullanılmıştır. Siyah rengin ve metalin uyum içinde olduğu özel duvar saati, modern dizaynı ile işyerinizi ve ofisinizi daha modern gösterecektir. Duvarınızda son derece şık duracak bu saatleri almayı düşünmelisiniz.

Metal çarklı özel duvar saatleri ise, gerçek camdan üretilmiştir. Cam ekranı sayesinde iç çarklarının görünümü ön plana çıkan bu saatler, metal gövdeye sahiptir.

Leave a Comment