Kanvas Duvar Saati

Posted by admin 20/01/2015 0 Comment(s) Duvar Saati, Kanvas Duvar Saati,

Kanvas Duvar Saati

Tablo özelliği taşıyan kanvas saatler, ev dekorasyonunun vazgeçilmez bir parçasıdır. Tual üzerine dijital baskı ile her resmin işlenebileceği bu saatleri ev ve mekan dekorunda rahatça kullanabilirsiniz. Zarif ve modern bir havası olan ve duvarınıza çok yakışacak bu saatlerin çok fazla renk ve desen seçeneği vardır.

Kanvas saatleri tek parça olabildiği gibi birden fazla parçası olan kanvas saatleri de mevcuttur. Mutfak ve banyo dekorunda da kullanılan bu saatlerin en popüler olanları ise, şehir manzarası olan kanvas duvar saatleridir. En çok tercih edilen şehir resimleri, Eyfel Kulesi, Kız Kulesi, Beyoğlu tramvay, Londra ve New York manzaralı olanlardır. Kanvas duvar saatlerinde şirin hayvan resimleri de yaygın olarak kullanılmaktadır. Çiçek ve doğa manzaralı kanvas duvar saatleri ise evinize huzurlu bir hava katacaktır.

Kanvas duvar saatlerinin ebatları değişkenlik göstermektedir. Eğer üç veya daha fazla parçadan oluşuyorsa duvar saatlerinin ebatları daha küçük olmaktadır. Hem tablo hem de saat olma özelliği nedeniyle tercih edilen kanvas duvar saatlerini iş yerinizde ve ofisinizde de kullanabilirsiniz. Sessiz akar saniye özelliği ve modern resimleri ile kanvas saatleri sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

İstanbul’un en güzel yerlerinin resimlerinin dijital baskı ile basıldığı kanvas duvar saatleri, İstanbul’u sevenler için tavsiye edebiliriz. Ev dekorunuza uygun bir kanvas duvar saati bulmanız da çok kolay. Farklı tonların işlendiği bu duvar saatleri genelde kare ve dikdörtgen biçimindedir ve çerçeve kullanılmamaktadır. Diğer duvar saatlerinden daha farklı ve modern bir çizgi taşıyan kanvas duvar saatlerinin duvara asılı modellerinden ayrı olarak duvara yapıştırılan kanvas duvar saatleri de mevcuttur. Kalem pil ile çalışan bu duvar saatlerinin ahşap şase üzerine resmedilmiş olanları da vardır.

Leave a Comment