Ferforje Masa Saati

Posted by admin 21/01/2015 0 Comment(s) Ferforje Masa Saati,

Ferforje Masa Saati

Ferforje sanatı ile süslenmiş masa saatleri, dekoratif açıdan masalarınızda güzel duracaktır. Masa ve sehpalara çok yakışan ferforje masa saatlerinin farklı tasarımları da dikkat çekmektedir. Masa saatlerinin rahat taşınabilir olması da tercih sebebidir.

Özel günlerde sevdiklerinize masa saati hediye etmenizi öneririz. Örneğin; ferforje masa saatleri, sehpalarda ve masa üzerinde güzel bir görüntü sağlayacaktır. Porselen, ahşap ya da metal gibi farklı türlerde bulunan masa saatleri arasında ferforje olanları da tercih edilmektedir. Ferforje masa saatleri farklı figürlerde tasarlanmaktadır. Fransa’ya özgü bir sanat olan ferforje sanatı ile renk katılmış bu saatleri ister evinizde isterseniz ofis masanızda kullanabilirsiniz. Çalışma masaları için de ideal olan bu masa saatlerinin farklı figürlerde tasarlanmışları da çok beğenilmektedir.

Bisiklet şeklinde tasarlanmış olan dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz bir masa saatini tercih edebilirsiniz. Ferforje sanatının da kullanıldı bisiklet şeklindeki masa saatleri, herkesin beğenisini kazanacaktır. Klasik bir görünümü olan bu masa saatleri özellikle antika ve eskitme tarzında objeler sevenler için tercih sebebidir. Hoş ayrıntıları olan ferforje masa saatleri, klasik görünümünün yanında modern bir görünüme de sahiptir. Klasik ve modern tasarımı bir arada sevenler için önerebileceğimiz ferforje masa saatlerini istediğiniz renkte bulabilirsiniz.

Bisiklet şeklinde tasarlanmış ferforje masa saatinin iki tekerleğinde de daire çerçevesinde saat bulunmaktadır. Saatin iç kısmı, klasik görünümü bütünleyecek bir resim ile tamamlanmıştır. Arka kısmında sepeti bulunan eski model bir bisikleti canlandıran ferforje masa saatinin sepetine silgi gibi ufak eşyaları koyabilir ya da içine güller koyarak daha dekoratif bir hale getirebilirsiniz.

Ferforje masa saatleri genelde demir ham maddesi ile üretilmektedir ve masanıza zarif bir görünüm kazandıracaktır. Bu saati biblo olarak da vitrininizde kullanabilirsiniz.

Leave a Comment