Duvar Saatleri

Posted by admin 23/01/2015 0 Comment(s) Duvar Saati, Duvar Saatleri,

Duvar Saatleri

Duvar saatleri, zamanı öğrenmenin yanında dekoratif amaçlı da kullanılmaktadır. Dekorasyona önem veren bireyler duvar saatlerini duvar ve koltuklarına uygun renk ve desende seçmekte ve dekoratifliği tamamlamaktadırlar. Duvar saatleri özellikle uyum için kullanıldığından dolayı da hediye eşyaları olarak kullanım oranı oldukça yüksektir. Özellikle yeni ev alanlara ya da yeni eve taşınanlara hediye olarak duvar saatleri seçilmektedir.

Duvar Saatleri

Duvar saatlerinin akla gelmeyecek kadar çeşidi vardır. Tablo şeklinde olan duvar saatlerinden tutun da parça parça tasarlanmış saatlere kadar bir çok duvar saati seçeneği mevcuttur. Duvar saatlerinden en çok tercih edilenler tablo şeklinde dizayn edilmiş duvar saatleridir. Bu saatler tablo büyüklüğünde olup; bir lideri, bir ülkeyi, bir şehri, bir manzarayı, bir hayvanı bile konu edinebilmektedir. Bu tarz duvar saatlerinin maliyeti oldukça yüksektir. Ancak görünüm açısından oldukça modern ve estetik duruşları vardır. Özellikle bu tarz saatler koltuk ya da duvar rengi ile uyumlu olduklarında sanki bir saat değil de o mobilyanın bir parçasıymış görünümü kazandırmakta ve odayı modern bir oda haline getirmektedir. Tarihi yerleri ve gezmeyi sevenler için tablo şeklinde olan duvar saatlerinde Paris, İstanbul gibi önemli ve gözde olan şehirlerin arasında bir saat şeklinde duvar saati alabilir böylece hem dekorasyonunuzu zenginleştirir hem de sevdiğiniz şehirleri daima odanızda barındırırsınız. Manzara ve doğaya düşkünler için yine tablo şeklinde dizayn edilmiş saatlerden alabilir ve odalarında tutkunu oldukları manzarayı seyrederek zamanı kovalamalarını sağlayabilirsiniz.

Duvar Saatleri

Duvar saatlerinin fiyatı 20 TL'den başlayıp 100 TL ve üzerine kadar çıkabilmektedir. Fiyatlar duvar saatinin işçiliğine, büyüklüğüne ve basitlik derecesine göre değişiklik göstermektedir. Arkadaşlarınıza, aile bireylerinize, sevdiklerinize duvar saatlerinden size ve bütçenize en uygun olanını seçerek hediye edebilir ve saati konulan oda da oturuldukça sizin hatırlanmanızı sağlayabilirsiniz.

Leave a Comment