Dekoratif Masa Saati

Posted by admin 21/01/2015 0 Comment(s) Dekoratif Masa Saati,

Dekoratif Masa Saati

Dekoratif masa saatleri, ofis masaları için çok idealdir. Masanızın üzerine koyacağınız bu saatler, birbirinden güzel figürler ile süslenmiştir. Klasik, modern veya eğlenceli bir görünüme sahip olan bu saatlerin arasında size de uygun olanını mutlaka bulacaksınız.

Saat tasarımı yapan firmalar her yıl birbirinden farklı masa saatleri üretmektedir. Yaratıcılığın sınır tanımadığı bu saatler arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.

Dekoratif masa saatlerinin gümüş veya altın görünümlü olanları, masanızı veya sehpanızı çok şık gösterir. Ayrıca istediğiniz renk ve desende bir masa saatini de rahatça bulabilirsiniz. En çok tercih edilen masa saatleri ise çeşitli figürler şeklinde tasarlanan masa saatleridir. Bu saatler hem süs eşyası hem de saat olarak kullanıldığı için ev dekorunda tercih edilmektedir. Fil, at ya da buna benzer hayvanların figürleri şeklinde tasarlanan bu saatler, masanızda güzel duracaktır. Eskitme görünümlü ve antika görünümlü dekoratif masa saatlerini ise, mobilyalarınız klasik ise tercih edebilirsiniz. Araba şeklindeki dekoratif masa saatleri de klasik bir görünüme sahiptir.

Son zamanlarda gramofon şeklinde tasarlanan masa saatleri çok tercih edilmektedir. Hediye olarak da düşünebileceğiniz bu saatler, genelde ahşaptan yapılmaktadır.

Biblo şeklinde tasarlanan dekoratif masa saatleri, evinizin vitrininde güzel durabilir. Porselen olan bu saatler, özenle tasarlanmıştır. Masa saati almayı düşünüyorsanız dikiş makinesi şeklinde tasarlanan ya da kartal figürlü dekoratif masa saatlerine de bir göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Dekoratif masa saatleri, farklı hobiler ile uğraşan kişilerin de beğenisini kazanacaktır. Örneğin; motor kullanmayı seven kişiler için, modern biçimde tasarlanmış olan motor figürlü dekoratif masa saatleri çok uygundur. Dekoratif tren figürlü masa saatleri de klasik bir çalışma masasında şık duracaktır. Dekoratif masa saatleri arasında taşlar ile döşenmiş ve ayet yazılı şık masa saatleri de bulunmaktadır.

Leave a Comment