Ahşap Masa Saati

Posted by admin 21/01/2015 0 Comment(s) Ahşap Masa Saati,
Ahşap Masa Saatleri

Masa saatleri ev ve iş yerleri için çok kullanışlıdır. Kolay taşınabilir olması nedeni ile tercih edilen masa saatleri, çok fazla çeşide sahiptir. İstediğiniz her tarzda bulabileceğiniz masa saatleri arasında ahşap olanları, ahşap eşya sevenler için çok uygundur. Ahşap ve klasik bir dekora çok güzel uyum sağlayan birbirinden güzel ahşap saatler vardır.

Ahşap masa saatleri, ahşabın farklı renklerinde tasarlanmaktadır. Hangi tonda bir ahşap saat istiyorsanız o ton ve tarzda bir masa saatini rahatça bulabilirsiniz. Ahşap masa saatlerinin klasik ve eskitme olanları da beğenilmektedir. Bu saatlerin bazıları el işçiliği ile üretilmektedir ve bu nedenle diğer saatlerden daha değerlidirler.

Ahşap masa saatleri birçok farklı figürde olabilir. Bu saatler arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Ahşap masa saatlerinin farklı özellikleri de vardır. Örneğin hem kalemlik hem de saat olan ahşap masa saatleri masanızda çok güzel duracaktır. Kalemlerinizin masada dağınık durması yerine bu kullanışlı olan saate kalemlerinizi de koyabilirsiniz. Yanında küçük bir kalemliği bulunan bu saatlerin iç kısmı da özenle tasarlanmıştır. Eskitme gibi duran bu saatler, pil ile çalışmaktadır.

Ahşap Masa Saatleri

 

 

Ahşap masa saatlerinin bazılarının iç kısmı karpuz kabuğundan yapılmaktadır. Bu sayede doğal bir tasarım hissi uyandıran ahşap masa saatleri, çalışma masaları için de idealdir. Zemin kısmı kum gibi maddelerden yapılı çok değişik ve dekoratif ahşap masa saatlerini sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Ahşap masa saatlerinin ebatları farklılık göstermektedir. Yuvarlak çerçeve içindeki bu saatlerin yazı biçimleri de oldukça güzeldir. Bazı masa saatlerinin iç kısmındaki sayılar farklı materyaller ile süslemiştir. Ev veya kulübe biçiminde olan ahşap masa saatleri de masanıza sempatik bir görünüm kazandıracaktır. Yeni modelleri çıkan ahşap masa saatlerine mutlaka göz atmalısınız.

Ahşap masa saatlerin satıldığı butiksaati.com online alışveriş sitemizden ahşap masa saati modellerini ve fiyatlarını inceleyebilir, zevkinize göre ahşap masa saatilerini satın alabilirsiniz. 

Bir önceki konumuzda ise dijital duvar saatleri konusu işlemiştik ve dijital duvar saatleri pil ile çalışmaktadır ve dijital ekranında saatin kaç olduğunu göstermektedir. Bu saatler çok kullanışlıdır ve tercih edilmesinin önemini vurgulayan bir makale yayınlamıştık.

Leave a Comment