Sarkaçlı duvar saati

Sarkaçlı duvar saati

Ev dekorasyonuna önem veren bayanlar dikkat! Siz de evinizin duvarlarını bu sarkaçlı duvar saatleri ile süslemek ve tarzınızı yansıtmak istemez misiniz? Tarzınız ile misafirlerinizden övgüler alacağınız bu sarkaçlı duvar saatleri, odanıza renk katacak. Sallanma özelliği ile bilinen bu sarkaçlı duvar saatleri, son derece hareketli ve eğlenceli bir yaşam sunuyor. Antikayı andıran, değerli bu sarkaçlı duvar saatlerine siz de sahip olmak istiyorsanız, online alışveriş sitemiz www.butiksaati.com'dan ürünlerimizi inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

Göster:
Sırala:

Doğal Ahşap Lüks Pirinç Dümenli Duvar Saati Modeli

Doğal Ahşap Lüks Pirinç Dümenli Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : AhşapSaat gerçek pirinçten üretilmiştir.Ahşap dümenli saatimiz 1 kalem pil çalışı..

389,90 TL

Metal Dekoratif Cunda Sarkaçlı Duvar Saati

Metal Dekoratif Cunda Sarkaçlı Duvar Saati Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal gövde ve gerçek cam kullanılmıştır Şık ve dekoratif tasarım Bulunduğu ort..

299,90 TL

Modern Tasarım Sarkaçlı Duvar Saati Modeli

Modern Tasarım Sarkaçlı Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : Ahşap ve camÜrün modern bir tasarıma sahip olduğu için bulunduğu ortama bir görsel kataca..

119,90 TL

Orta Boy Şık Dekoratif Ahşap Dümenli Duvar Saati

Orta Boy Şık Dekoratif Ahşap Dümenli Duvar Saati Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : AhşapAhşap dümenli saatimiz 1 kalem pil çalışırŞık ve hoş bir üründürSaatin ç..

69,90 TL

Ahşap Doğal Sarkaçlı Duvar Saati Modeli 2016

Ahşap Doğal Sarkaçlı Duvar Saati Modeli 2016Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Doğal AhşapEbat : 43 cm x 24,5 cmGaranti : Saat motoru 5 yıl garantiliZengin görünümKul..

79,90 TL

Metal Dekoratif Gulet Sarkaçlı Duvar Saati

Metal Dekoratif Gulet Sarkaçlı Duvar Saati Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal gövde ve gerçek cam kullanılmıştır Şık ve dekoratif tasarım Bulunduğu ort..

299,90 TL

Metal Dekoratif Malta Sarkaçlı Duvar Saati

Metal Dekoratif Malta Sarkaçlı Duvar Saati Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Metal gövde ve gerçek cam kullanılmıştır Şık ve dekoratif tasarım Bulunduğu ort..

319,90 TL

Ahşap Dümenli Denizci Duvar Saati Modeli 2014

Ahşap Dümenli Denizci Duvar Saati Modeli 2014Ürün Bilgisi ;Uzunluk : 48 cmGenişlik : 31 cmKalite işçilikDekoratif duvar saatiDiğer dekoratif duvar saati mo..

89,90 TL

Ahşap Dümenli Denizci Duvar Saati Modeli 2017

Ahşap Dümenli Denizci Duvar Saati Modeli 2014Ürün Bilgisi ;Uzunluk : 31 cmGenişlik : 25 cmKalite işçilikDekoratif duvar saati Ev ve iş yeri dekorasyonu içi..

79,90 TL

Ahşap Sarkaçlı Çiçekli Dekoratif Duvar Saati

Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : AhşapEbat : 30 cm x 46 cmTek kalem pil ile çalışmaktaDiğer dekoratif duvar saati modelleri fiyatlarına bakmayı unutmayın.....

109,90 TL

Ahşap Sarkaçlı Dekoratif Duvar Saati

Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : AhşapSessiz çalışırTek kalem pil ile çalışmaktaDiğer dekoratif duvar saati modelleri fiyatlarına bakmayı unutmayın.....

109,90 TL

Rumeli Sarkaçlı Duvar Saati

Rumeli Sarkaçlı Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : PlastikEbat : 60 cm x 34 cmMekanizması : Akar saniye, sessiz çalışırGaranti : Saat motoru 5 yıl gar..

79,90 TL

Sarkaçlı Ahşap Dekoratif Duvar Saati Modeli Yeni

Sarkaçlı Ahşap Dekoratif Duvar Saati Modeli Yeni Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : AhşapSarkaçlı ahşap duvar saati 2 kalem pil ile çalışırPillerinden biri sarka..

99,90 TL

Sofa Askılı ve Anahtarlık Ahşap Duvar Saati

Sofa Askılı ve Anahtarlık Ahşap Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : AhşapSaat, akar saniye olduğu için sessiz çalışırİçine anahtalık asma yeri mevcutturTek ..

99,90 TL

Sofa Askılı ve Anahtarlık Ahşap Duvar Saati

Sofa Askılı ve Anahtarlık Ahşap Duvar Saati Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Ahşap Saat, akar saniye olduğu için sessiz çalışır İçine anahtalık asma yeri mev..

99,90 TL

Sofa Askılı ve Anahtarlık Ahşap Duvar Saati

Sofa Askılı ve Anahtarlık Ahşap Duvar Saati Ürün Bilgisi ;Ürün maddesi : Ahşap Saat, akar saniye olduğu için sessiz çalışır İçine anahtalık asma yeri mev..

99,90 TL

Suadiye Sarkaçlı Duvar Saati

Suadiye Sarkaçlı Duvar SaatiÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : PlastikEbat : 42,5 cm x 25 cmMekanizması : Akar saniye, sessiz çalışırGaranti : Saat motoru 5 yıl garan..

79,90 TL