Tepsi ve Aksesuarlar

Tepsi ve Aksesuarlar

Sizlere sunduğumuz bu ürünler; gümüş tepsileri, lokumlukları ve şekerlikleri kaplıyor. İşlemeleri oldukça hoş olan bu tepsi ve aksesuarlar ile misafirlerinize ikramlarınızı şık bir şekilde sunabilirsiniz. Özel el işçiliği ile üretilen bu tepsi ve aksesuarlar, ev dekorasyonlarınızda önemli bir rol oynamaya hazır. Lokumluklar küre, büyük boy, küçük boy ve orta boy olarakarşımıza çıkarken; şekerlikler ise özel işlemeleri ile dikkat çekiyor. Zengin ve ışıltılı görünümü sahip bu tepsi ve aksesuarlar ile özel davet ve günlerinizde servis yapmak daha dikkat çekici. Osmanlı'nın el sanatlarından esinlenerek yapılan bu tepsi ve aksesuarlara siz de online alışveriş sitemiz butiksaati.com'dan sahip olabilirsiniz.

Göster:
Sırala:

Hediyelik Gümüş Renk Bakır Büyük Boy Küre Lokumluk

Hediyelik Gümüş Renk Bakır Büyük Boy Küre LokumlukÜrün Bilgisi ;Şık ve zarif ürünGümüş renkBüyük boyKüre lokumlukSevdiklerinize hediye olarak gönderebilirsinizD..

45,00 TL

Hediyelik Gümüş Renk Bakır Küçük Boy Küre Lokumluk

Hediyelik Gümüş Renk Bakır Küçük Boy Küre LokumlukÜrün Bilgisi ;Şık ve zarif ürünGümüş renkKüçük boy küreÖzel işlemeSevdiklerinize hediye olarak gönderebilirsin..

40,00 TL

Hediyelik Gümüş Renk Bakır Orta Boy Küre Lokumluk

Hediyelik Gümüş Renk Bakır Orta Boy Küre LokumlukÜrün Bilgisi ;Şık ve zarif ürünGümüş renkOrta boyKüre LokumlukSevdiklerinize hediye olarak gönderebilirsinizDiğ..

40,00 TL

Hediyelik Gümüş Renk Büyük Boy Sivri Lokumluk

Hediyelik Gümüş Renk Büyük Boy Sivri LokumlukÜrün Bilgisi ;Şık ve zarif ürünGümüş renkBüyük boySivri lokumlukSevdiklerinize hediye olarak gönderebilirsinizDiğer..

59,00 TL

Hediyelik Gümüş Renk Büyük Gondol Şekerlik

Hediyelik Gümüş Renk Büyük Gondol ŞekerlikÜrün Bilgisi ;Ölçüleri : 17x14x10 cmGümüş renk şekerlikÇok sık Osmanlı nakışlarıyla bezeliBulaşık makinasında yık..

49,90 TL

Hediyelik Özel İşlemeli Büyük Şekerlik & Lokumluk

Hediyelik Özel İşlemeli Büyük Şekerlik & LokumlukÜrün Bilgisi ;Şık ve zarif ürünBakır modelliHem şekerlik hem de lokumluk olarak kullanılabilirÖzel işlemeSe..

79,90 TL

Hediyelik Özel İşlemeli Küçük Şekerlik & Lokumluk

Hediyelik Özel İşlemeli Küçük Şekerlik & LokumlukÜrün Bilgisi ;Şık ve zarif ürünBakır modelliHem şekerlik hem de lokumluk olarak kullanılabilirÖzel işlemeSe..

79,90 TL