Kahve Takımları

Kahve Takımları

Özel işlemeli kahve takımlarından, antik kahve takımlarına; altın kahve takımlarından,  gümüş kahve takımlarına birçok ürün çeşidi bulunan bu kategorimizde, siz değerli müşterilerimizin beğenisine en şık ürünleri sunuyoruz. Osmanlı'nın o ihtişamlı zamanlarında kullanılıp, günümüze kadar gelen bu kahve takımlarını; ev hediyesi olarak da sevdiklerinize sunabilirsiniz. 40 yıllık hatrı olacak kahveleri, bu takımlar ile içmenin zevkini yaşamak ve bu takımlar ile misafirlerinize sunum yapmanın farkı sizin elinizde. 

Göster:
Sırala:

Hediyelik Antik Gümüş Oval Tepsili Lalezar Kahve Takımı

Hediyelik Antik Gümüş Oval Tepsili Lalezar Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Antik gümüş renkOval tepsili lalezar kahve takımı2 porland porselenli lalezar fincan2 paşab..

99,90 TL

Özel Lüks İncili ve Taşlı Saray Modeli Çay Takımı

Özel Lüks İncili ve Taşlı Saray Modeli Çay TakımıÜrün Bilgisi ; Altılı takım halindedir 6 bardak 6 çay tabağı ve bir adet tepsi den oluşmaktadır. Kaliteli ..

369,90 TL

Özel Lüks Taşlı Saray Modeli Hürrem Sultan Hediyelik Altın Renkli KahveTakımı

Özel Lüks Taşlı Saray Modeli Hürrem Sultan Hediyelik Altın Renkli Kahve TakımıÜrün Bilgisi ; Altılı takım halindedir  Kaliteli ve şık ürünÜrün fotoğraftaki..

369,90 TL

Hediyelik Kalp Görünümlü 2'lı Kırmızı Fincanlı Kahve Takımı

Hediyelik Kalp Görünümlü 2'lı Kırmızı Fincanlı Kahve TakımıÜrün fotoğraftaki gibidir.Diğer Hediyelik Eşya Modellerine ve Fiyatlarına Bakmayı unutmayınız...

79,90 TL

Hediyelik Kalp Görünümlü 6'lı Kırmızı Fincanlı Kahve Takımı

Hediyelik Kalp Görünümlü 6'lı Kırmızı Fincanlı Kahve TakımıÜrün fotoğraftaki gibidir.Diğer Hediyelik Eşya Modellerine ve Fiyatlarına Bakmayı unutmayınız...

189,90 TL

Hediyelik Antik Gümüş Kaftan Tepsili Tek Kişilik Kahve Seti

Hediyelik Antik Gümüş Kaftan Tepsili Tek Kişilik Kahve SetiÜrün Bilgisi ;Antik gümüş renkKaftan tepsiliTek kişilik kahve setiSevdiklerinize hediye edebilirsiniz..

69,90 TL

Hediyelik Antik Renk Yuvarlak Tepsili Hilalli 6'lı Kahve Takımı

Hediyelik Antik Renk Yuvarlak Tepsili Hilalli 6'lı Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Şık ve zarif kahve takımı6'li kahve takımıAltın renkHilal modelliYuvarlak tepsiÜrün..

199,90 TL

Hediyelik Gümüş Renk Bakır El Dövmeli Kahve Takımı

Hediyelik Gümüş Renk Bakır El Dövmeli Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Bakır modelliÖzel yapımGümüş renkEl dövmeliŞık ve zarif takımÜrün fotoğrafta görüldüğü gibidirSe..

299,90 TL

Hediyelik Özel İşlemeli Bakır Sahlep ve Nescafe Takımı

Hediyelik Özel İşlemeli Bakır Sahlep ve Nescafe TakımıÜrün Bilgisi ;Bakır işlemeliÖzel yapımSahlep ve Nescafe takımıŞık ve zarif takımÜrün fotoğrafta görüldüğü ..

339,90 TL

Hediyelik Özel İşlemeli Oval Tepsili Bakır Kahve Takımı

 Hediyelik Özel İşlemeli Oval Tepsili Bakır Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Bakır işlemeliÖzel yapımKahve takımı özel ürünŞık ve zarif takımÜrün fotoğrafta görül..

359,90 TL

Hediyelik Altın Lalezar 2'li Kahve Takımı

Hediyelik Altın Lalezar 2'li Kahve TakımıÜrün Bilgisi ; Şık ve zarif kahve takımı 2'li kahve takımı Altın renk Ürün fotoğrafta görüldüğü gibidir Sevdiklerinize ..

99,90 TL

Hediyelik Altın Renk Lalezar 2'li Kahve Takımı

Hediyelik Altın Renk Lalezar 2'li Kahve TakımıÜrün Bilgisi ; Altın renk Lalezar 2'li kahve takımı Şık ve zengin görünüm Sevdiklerinize hediye olarak gönderebili..

99,90 TL

Hediyelik Altın Renkli Aynalı Çay ve Kahve Takımı

Hediyelik Altın Renkli Aynalı Çay ve Kahve TakımıÜrün Bilgisi ; Altılı takım halindedir  Kaliteli ve şık ürünÜrün fotoğraftaki gibidir.Orijinal kutusunda g..

399,90 TL

Hediyelik Antik Gümüş 6'lı Yonca Desenli Kahve Takımı

Hediyelik Antik Gümüş 6'lı Yonca Desenli Kahve Takımı Ürün Bilgisi ;Antik gümüş renk 6'lı yonca desenli Şık ve antik kahve takımı Ürün fotoğrafta görüld..

149,90 TL

Hediyelik Antik Gümüş Hilalli Yonca Kahvedanlık

Hediyelik Antik Gümüş Hilalli Yonca KahvedanlıkÜrün Bilgisi ;Antik gümüş renkHilalli yonca kahvedanlıkTek yonca fügürlüPorselen kahve fincanı Çok şık bir ü..

29,90 TL

Hediyelik Antik Gümüş Hilalli Yonca Kahvedanlık

Hediyelik Antik Gümüş Hilalli Yonca KahvedanlıkÜrün Bilgisi ;Antik gümüş renkHilalli yonca kahvedanlıkTek yonca fügürlüPorselen kahve fincanı Çok şık bir ü..

29,90 TL

Hediyelik Antik Gümüş Lale Tepsili Tek Kişilik Kahve Seti

Hediyelik Antik Gümüş Lale Tepsili Tek Kişilik Kahve SetiÜrün Bilgisi ;Antik gümüş renkLale tepsiliTek kişilik kahve setiÜrün fotoğrafta görüldüğü gibidirSevdik..

69,90 TL

Hediyelik Antik Gümüş Tepsili Hilalli 6'lı Kahve Takımı

Hediyelik Antik Gümüş Tepsili Hilalli 6'lı Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Şık ve zarif kahve takımı6'li kahve takımıAntik gümüş Yuvarlak tepsi Hilal modell..

169,90 TL

Hediyelik Antik Gümüş Tiryaki 2'li Kahve Takımı

Hediyelik Antik Gümüş Tiryaki 2'li Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Antik gümüş renkTiryaki 2'li kahve takımıÜrün fotoğraftaki gibidirSevdiklerinize hediye edebilirsin..

99,90 TL

Hediyelik Antik Gümüş Tiryaki 2\'li Kahve Takımı

Ürün Bilgisi ;Diğer Hediyelik Eşya Modellerine ve Fiyatlarına Bakmayı unutmayınız...

99,90 TL

Hediyelik Antik Gümüş Yuvarlak Tepsili 6'lı Karizma Kahve Takımı

Hediyelik Antik Gümüş Yuvarlak Tepsili 6'lı Karizma Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Antik gümüş renkYuvarlak tepsili6'li karizma kahve takımıÜrün fotoğrafta görüldüğü..

169,90 TL

Hediyelik Antik Sarı 2'li Yonca Desenli Kahve Takımı

Hediyelik Antik Sarı 2'li Yonca Desenli Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Antik sarısı2'li yonca desenli kahve takımıÇok şık yonca desenli iki kişilik bir set1 tepsi&nb..

99,90 TL

Hediyelik Antik Sarı Hilalli Yonca Kahvedanlık

Hediyelik Antik Sarı Hilalli Yonca KahvedanlıkÜrün Bilgisi ;Antik sarı renkliYonca kahvedanlık Tek yonca figürlü porselenli kahve fincanıÇok şık bir ürün s..

39,90 TL

Hediyelik Antik Sarı Kaftan Tepsili Tek Kişilik Kahve Seti

Hediyelik Antik Sarı Kaftan Tepsili Tek Kişilik Kahve SetiÜrün Bilgisi ;Antik sarıKaftan tepsiliTek kişilik kahve setiDiğer Hediyelik Eşya Modellerine ve Fiyatl..

89,90 TL

Hediyelik Antik Sarı Karima 6\'lı Kahve Takımı

Ürün Bilgisi ;Diğer Hediyelik Eşya Modellerine ve Fiyatlarına Bakmayı unutmayınız...

169,90 TL

Hediyelik Antik Sarı Karizma 2'li Kahve Takımı

Hediyelik Antik Sarı Karizma 2'li Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Antik sarı renkKarizma 2'li kahve takımıÖlçüleri : 38 cm x 28 cm x 8 cm kutusu ölçülerindeŞık hediye..

99,90 TL

Hediyelik Antik Sarı Lale Tepsili Tek Kişilik Kahve Seti

Hediyelik Antik Sarı Lale Tepsili Tek Kişilik Kahve SetiÜrün Bilgisi ;Antik sarı renkTek kişilik kahve setiÜrün fotoğrafataki gibidirSevdiklerinize hediye edebi..

89,90 TL

Hediyelik Antik Sarı Lalezar 2'li Kahve Takımı

Hediyelik Antik Sarı Lalezar 2'li Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;2'li kahve takımıAntik GörünümSarı renkLalezar modasıKaliteli ve şık ürünSevdiklerinize hediye ..

99,90 TL

Hediyelik Antik Sarı Oval Tepsili Lalezar Kahve Takımı

Hediyelik Antik Sarı Oval Tepsili Lalezar Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Antik sarı renkOval tepsiLalezar kahve takımı2 porland porselenli lalezar fincan2 Paşabahçe ..

119,90 TL

Hediyelik Antik Sarı Oval Tepsili Tiryaki Kahve Takımı

Hediyelik Antik Sarı Oval Tepsili Tiryaki Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Oval tepsili tiryaki kahve takımı2 porland porselen fincan2 paşabahçe cam bardak1 lokumluk1 ..

119,90 TL

Hediyelik Antik Sarı Tiryaki 2'li Kahve Takımı

Hediyelik Antik Sarı Tiryaki 2'li Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;2'li kahve takımıKaliteli ve şık ürünSevdiklerinize hediye olarak gönderebilirsinizÜrün fotoğra..

99,90 TL

Hediyelik Antik Sarı Yuvarlak Hilalli 6\'lı Kahve Takımı

Ürün Bilgisi ;Diğer Hediyelik Eşya Modellerine ve Fiyatlarına Bakmayı unutmayınız.Farklı kahve takımı modelleri ve fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz..

169,90 TL

Hediyelik Antik Sarı Yuvarlak Tepsili 6'lı Tiryaki Kahve Takımı

Hediyelik Antik Sarı Yuvarlak Tepsili 6'lı Tiryaki Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Şık ve zarif kahve takımıAntik sarı Tiryaki modeli6'li kahve takımıÜrün fotoğr..

169,90 TL

Hediyelik Bakır Lalezar 2'li Kahve Takımı

Hediyelik Bakır Lalezar 2'li Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Şık ve zarif kahve takımı2'li kahve takımıÜrün fotoğrafta görüldüğü gibidirSevdiklerinize hediye olarak g..

99,90 TL

Hediyelik Bakır Yuvarlak Tepsili Hilalli 6'lı Kahve Takımı

Hediyelik Bakır Yuvarlak Tepsili Hilalli 6'lı Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Şık ve zarif kahve takımıHilal modelliAntik Bakır6'li kahve takımıÜrün fotoğrafta görüld..

169,90 TL

Hediyelik Gümüş Lalezar 2'li Kahve Takımı

Hediyelik Gümüş Lalezar 2'li Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Şık ve zarif kahve takımı2'li kahve takımıGümüş renkÜrün fotoğrafta görüldüğü gibidirSevdiklerinize hediy..

99,90 TL

Hediyelik Gümüş Renk Bakır 2'li Kahve Takımı

Hediyelik Gümüş Renk Bakır 2'li Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Bakır modelliÖzel yapımGümüş renk2'li kahve takımıŞık ve zarif takımÜrün fotoğrafta görüldüğü gibidirS..

209,90 TL

Hediyelik Gümüş Renk Bakır 2'li Kahve Takımı

Ürün Bilgisi ;Bakır modelliÖzel yapımGümüş renk2'li kahve takımıŞık ve zarif takımÜrün fotoğrafta görüldüğü gibidirSevdiklerinize hediyelik eşya olarak göndereb..

229,90 TL

Hediyelik Gümüş Renk Bakır El Dövmeli NescafeTakımı

Hediyelik Gümüş Renk Bakır El Dövmeli NescafeTakımıÜrün Bilgisi ;Bakır modelliGümüş renkÖzel yapımŞık ve zarif takımÜrün fotoğrafta görüldüğü gibidirSevdiklerin..

299,90 TL

Hediyelik Gümüş Renk Dikdörtgen Tepsili Karizma Kahve Takımı

Hediyelik Gümüş Renk Dikdörtgen Tepsili Karizma Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Gümüş renkDikdörgen tepsiliKarizma kahve takımıOrjinal hediyelik kutusundaOsmanlı nakı..

179,90 TL

Hediyelik Gümüş Renk Lalezar 2'li Kahve Takımı

Hediyelik Gümüş Renk Lalezar 2'li Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Gümüş renkLalezar 2'li kahve takımıÜrün fotoğrafta görüldüğü gibidirSevdiklerinize hediye edebilirsi..

89,90 TL

Hediyelik Gümüş Renk Oval Tepsili Lalezar Kahve Takımı

Hediyelik Gümüş Renk Oval Tepsili Lalezar Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Gümüş renkOval tepsili lalezar kahve takımı2 porland porselen fincan2 paşabahçe cam bardak1 ..

119,90 TL

Hediyelik Gümüş Renk Oval Tepsili Tiryaki Kahve Takımı

Hediyelik Gümüş Renk Oval Tepsili Tiryaki Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Gümüş renkOval tepsiliTiryaki kahve takımı2 güral porselenli tiryaki fincan2 paşabahçe cam b..

119,90 TL

Hediyelik Gümüş Renk Tekli Karizma Kahvedanlık

Hediyelik Gümüş Renk Tekli Karizma KahvedanlıkÜrün Bilgisi ;Tek kutuluŞık hediyelik eşyaOsmanlı nakışlıDiğer Hediyelik Eşya Modellerine ve Fiyatlarına Bakmayı u..

49,90 TL

Hediyelik Gümüş Renk Tiryaki 2\'li Kahve Takımı

Ürün Bilgisi ;Diğer Hediyelik Eşya Modellerine ve Fiyatlarına Bakmayı unutmayınız.​..

99,90 TL

Hediyelik Gümüş Renk Yuvarlak Tepsili 6'lı Tiryaki Kahve Takımı

Hediyelik Gümüş Renk Yuvarlak Tepsili 6'lı Tiryaki Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Gümüş renkYuvarlak tepsili6'lı tiryaki kahve takımıSevdiklerinize hediye olarak gön..

169,90 TL

Hediyelik Gümüş Renkli 2'li Yonca Desenli Kahve Takımı

Hediyelik Gümüş Renkli 2'li Yonca Desenli Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Gümüş renk kahve takımı2'li yonca desenli kahve takımıÇok şık 2 kişilik bir set1 tepsi2 finc..

99,90 TL

Hediyelik Gümüş Renkli 6'lı Yonca Desenli Kahve Takımı

Hediyelik Gümüş Renkli 6'lı Yonca Desenli Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Gümüş renk6'lı yonca desenli kahve takımı6 fincan 1 döküm tepsi1 lokumlukŞık bir kahve ..

169,90 TL

Hediyelik Gümüş Renkli Askılı Tepsili Karizma Kahve Takımı

Hediyelik Gümüş Renkli Askılı Tepsili Karizma Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Gümüş tepsiliAskılı tepsiliKarizma kahve takımıHediye olarak sevdiklerinize gönderebilir..

219,90 TL

Hediyelik Gümüş Renkli Askılı Tepsili Lalezar Kahve Takımı

Hediyelik Gümüş Renkli Askılı Tepsili Lalezar Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Gümüş renkliAskılı tepsiliLalezar kahve takımıSevdiklerinize hediye edebilirsinizÜrün fo..

219,90 TL

Hediyelik Gümüş Renkli Askılı Tepsili Tiryaki Kahve Takımı

Hediyelik Gümüş Renkli Askılı Tepsili Tiryaki Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Gümüş renkliAskılı tepsiliTiryaki kahve takımıHediye olarak sevdiklerinize gönderebilirs..

219,90 TL

Hediyelik Gümüş Renkli Lale Tepsili Tek Kişilik Kahve Seti

Hediyelik Gümüş Renkli Lale Tepsili Tek Kişilik Kahve SetiÜrün Bilgisi ;Gümüş renkliLale tepsiliTek kişilik kahve setiÜrün fotoğrata görüldüğü gibidirSevdikleri..

89,90 TL

Hediyelik Gümüş Renkli Lale Tepsili Tek Kişilik Kahve Seti

Hediyelik Gümüş Renkli Lale Tepsili Tek Kişilik Kahve SetiÜrün Bilgisi ;Gümüş renkLale tepsiliTek kişilik kahve setiSevdiklerinize hediye olarak gönderebilirsin..

89,90 TL

Hediyelik Gümüş Renkli Lalezar Fincan

Hediyelik Gümüş Renkli Lalezar FincanÜrün Bilgisi ;Gümüş renkLalezar fincanÜrün fotoğrafta görüldüğü gibidirSevdiklerinize hediye edebilirsinizDiğer Hediyelik E..

39,90 TL

Hediyelik Gümüş Renkli Yuvarlak Tepsili Tek Kişilik Kahve Seti

Hediyelik Gümüş Renkli Yuvarlak Tepsili Tek Kişilik Kahve SetiÜrün Bilgisi ;Gümüş renkYuvarlak tepsiliTek kişilik kahve setiSevdiklerinize hediye olarak göndere..

319,90 TL

Hediyelik Gümüş Renkli Yuvarlak Tepsili Tek Kişilik Kahve Seti

Hediyelik Gümüş Renkli Yuvarlak Tepsili Tek Kişilik Kahve SetiÜrün Bilgisi ;Gümüş renkliYuvarlak tepsiliTek kişilik kahve setiSevdiklerinize hediye edebilirsini..

89,90 TL

Hediyelik Gümüş Renkli Yuvarlak Tepsili Tek Kişilik Kahve Seti

Hediyelik Gümüş Renkli Yuvarlak Tepsili Tek Kişilik Kahve SetiÜrün Bilgisi ;Gümüş renkliYuvarlak tepsiliTek kişilik kahve setiHediye olarak sevdiklerinize gönde..

89,90 TL

Hediyelik Gümüş Yuvarlak Tepsili Hilalli 6\'li Kahve Takımı

Ürün Bilgisi ;Diğer Hediyelik Eşya Modellerine ve Fiyatlarına Bakmayı unutmayınız...

189,90 TL

Hediyelik Özel İşlemeli Bakır Kahve Fincanı

Hediyelik Özel İşlemeli Bakır Kahve FincanıÜrün Bilgisi ;Özel işlemeliİçi porselenÇok şık ve kullanışlıUzun ömürlü kullanabilirsinizSevdiklerinize hediye olarak..

59,90 TL

Hediyelik Özel İşlemeli Bakır Sahlep & Nescafe Bardağı

Hediyelik Özel İşlemeli Bakır Kahve FincanıÜrün Bilgisi ;Özel işlemeliİçi porselenÇok şık ve kullanışlıUzun ömürlü kullanabilirsinizSevdiklerinize hediye olarak..

69,90 TL

Hediyelik Özel İşlemeli Oval Tepsili Bakır Kahve Takımı

Ürün Bilgisi ;Diğer Hediyelik Eşya Modellerine ve Fiyatlarına Bakmayı unutmayınız...

169,90 TL

Hediyelik Özel İşlemeli Oval Tepsili Bakır Kahve Takımı

 Hediyelik Özel İşlemeli Oval Tepsili Bakır Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Bakır işlemeliÖzel yapımŞık ve zarif takımÜrün fotoğrafta görüldüğü gibidirSevdikleri..

359,90 TL

Hediyelik Özel İşlemeli Oval Tepsili Bakır Kahve Takımı

 Hediyelik Özel İşlemeli Oval Tepsili Bakır Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Bakır işlemeliÖzel yapımŞık ve zarif takımÜrün fotoğrafta görüldüğü gibidirSevdikleri..

359,90 TL