Bakır Semaver ve Çaydanlıklar

Bakır Semaver ve Çaydanlıklar

Modern dünyanın akışı ile beraber, antik bir yapıda olan bakır semaver ve çaydanlıkları, butiksaati.com olarak sizlere sunuyoruz. Bakır semaverlerden bahsedecek olursak, bu ürünler nakışları ve işlemeleri ile ön plana çıkıyor. Özel olarak tasarlanan bu bakır semaverler pek çok çeşide sahip. Tamamen el işçiliğinin bir ürünü olan bu bakır semaverleri çaylarınızın lezzetine lezzet katabilir ya da sevdiklerinize hediye olarak temin edebilirsiniz. Bakır çaydanlıklar ise; normalden daha ağır ateşler ile daha lezzetli çay yapmanızı sağlar ve eski görüntüsüyle evinizin dekorasyonlarında farklı bir hava yaratmanızı sağlar. Bu bakır semaver ve çaydanlıkları kuru bez ile silerek ya da bakır parlatıcı kullanarak temizleyebilirsiniz.


Göster:
Sırala:

Hediyelik Özel El İşlemeli Bakır Çaydanlık

Hediyelik Özel El İşlemeli Bakır ÇaydanlıkÜrün Bilgisi ;Nakışlı ÇaydanlıkBakır tasarımÇok sık bakır işlemeli semaverİçi kalay kaplıYükseklik : 28 cmÇap : 20&nbs..

219,90 TL

Hediyelik Özel El İşlemeli Bakır Semaver (Elektrikli)

Hediyelik Özel El İşlemeli Bakır Semaver (Elektrikli)Ürün Bilgisi ;Nakışlı semaverÖzel  yapımBakır tasarımElektrikliÇok sık el yapımı bakır işlemeli semave..

455,00 TL

Hediyelik Özel El İşlemeli Nostaljik Bakır Çaydanlık

Hediyelik Özel El İşlemeli Nostaljik Bakır ÇaydanlıkÜrün Bilgisi ;Özel el işlemeliNostaljik çaydanlıkBakır tasarımÇok sık bakır işlemeli çaydanlıkİçi kalay kapl..

219,90 TL

Hediyelik Nakışlı Bakır Semaver (Elektrikli)

Hediyelik Nakışlı Bakır Semaver (Elektrikli)Ürün Bilgisi ;Nakışlı semaverBakır tasarımElektrikliÇok sık bakır işlemeli semaverİçi kalay kaplıYükseklik : 50 cmÇa..

299,90 TL

Hediyelik Nakışlı Bakır Semaver (Kömürlü)

Hediyelik Nakışlı Bakır Semaver (Kömürlü)Ürün Bilgisi ;Nakışlı semaverBakır tasarımKömürlüÇok sık el yapımı bakır işlemeli semaverİçi kalay kaplıYükseklik : 50 ..

299,90 TL

Hediyelik Nikel Renk Nakışlı Bakır Semaver (Elektrikli)

Hediyelik Nikel Renk Nakışlı Bakır Semaver (Elektrikli)Ürün Bilgisi ;Nikel renk nakışlı semaverBakır üzerine gümüş kaplamaElektrikliEl yapımıÇok sık el yapımı&n..

299,90 TL

Hediyelik Nikel Renk Nakışlı Bakır Semaver (Kömürlü)

Hediyelik Nikel Renk Nakışlı Bakır Semaver (Kömürlü)Ürün Bilgisi ;Nikel renk nakışlı semaverBakır üzerine gümüş kaplamaKömürlüEl yapımıÇok sık el yapımı bakır i..

279,90 TL