Bakır Hamam Tasları

Bakır Hamam Tasları

Osmanlı'dan gelen kültürümüz ile bağdaşarak motiflenen bu bakır hamam taslarını, evinizde ya da banyonuzda kullanabilirsiniz. İşlemesi de dahil olmak üzere, baştan sonra el işçiliği ile tasarlanan bu bakır hamam tasları ile siz de eskilerden bu zamana süregelen kültürümüzü yansıtabilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve şık bir deseni olan bu ürünleri, hem yakınlarınıza hediye edebilir, hem de evinize dekoratif açıdan ahenk katmak için kullanabilirsiniz. Bulunduğumuz çağ içerisinde, hamamlarda da kullanılmaya devam eden, size geçmişi hatırlatacak bu bakır hamam tasları, evinizde kullanabileceğiniz bir aksesuar olarak satışa çıkarılıyor.

Göster:
Sırala:

Hediyelik 16 cm Bakır Hamam Tası

Hediyelik 16 cm Bakır Hamam TasıÜrün Bilgisi ; 16 cm Bakır hamam tası Osmanlı desenli El yapımı Şık ve güzel bir ürün Sevdiklerinize hediye olarak gönderebilirs..

29,90 TL

Hediyelik 16 cm Gümüş Hamam Tası

Hediyelik 16 cm Gümüş Hamam TasıÜrün Bilgisi ; 16 cm Gümüş renkli  Bakır hamam tası Osmanlı desenli El yapımı Şık ve güzel bir ürün Sevdiklerinize hediye o..

29,90 TL

Hediyelik 18 cm Bakır Hamam Tası

Hediyelik 18 cm Bakır Hamam TasıÜrün Bilgisi ; 18 cm Bakır hamam tası Osmanlı desenli El yapımı Şık ve güzel bir ürün Sevdiklerinize hediye olarak gönderebilirs..

29,90 TL

Hediyelik 18 cm Gümüş Hamam Tası

Hediyelik 18 cm Gümüş Hamam TasıÜrün Bilgisi ; 18 cm Gümüş renkli  Bakır hamam tası Osmanlı desenli El yapımı Şık ve güzel bir ürün Sevdiklerinize hediye o..

29,90 TL

Hediyelik 20 cm Gümüş Hamam Tası

Hediyelik 20 cm Gümüş Hamam TasıÜrün Bilgisi ; 20 cm Gümüş renkli  Bakır hamam tası Osmanlı desenli El yapımı Şık ve güzel bir ürün Sevdiklerinize hediye o..

29,90 TL