Butik Ürünler

Butik Ürünler

Butik ürün modelleri denildiğinde aklınıza bu zamana kadar hiç görmediğiniz, ilginç, göz alıcı, çarpıcı ve benzersiz kahve takımları, zemzem takımları, çay takımları gelebilir. Bu ürünlere, belli bir kesim tarafından ev hediyesi olarak da bakılır. İnsanlar bakırdan yapılmış bir çay takımını, hediye olarak sunabilir. Bu tip ürünlerde, el emeği ve kalite oldukça fazladır. Butik bir ürün kullandığınız zaman, geleneksel, alışılagelmiş ürünlere göre daha farklı ve elit bir havaya bürünürsünüz, size farklılık katar. Butik ürün fiyatlarına da değinecek olursak, bu tasarımlar özel parçalardan bir araya getiriliyor. İşçilikten de fazlasıyla faydalanıldığı için butik ürünler, daha ilgi çekici bir görünümdedir. Siz de bu butik ürünler ile dekorasyon tarzınızı yansıtmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

Göster:
Sırala:

Hediyelik Antik Gümüş Oval Tepsili Lalezar Kahve Takımı

Hediyelik Antik Gümüş Oval Tepsili Lalezar Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Antik gümüş renkOval tepsili lalezar kahve takımı2 porland porselenli lalezar fincan2 paşab..

99,90 TL

Hediyelik Dekoratif Polyester Çiçek

Hediyelik Dekoratif Polyester ÇiçekÜrün Bilgisi ; Ürün Maddesi Polyester(Sert Alçı)Sağlık açısından hiç bir sorun teşkil etmemektedirTaşlı ve Parlak görüntüsüyl..

119,90 TL

Swarovski Taş Kaplı Altın Renkli Lüx Çay Takımı Yeni

Swarovski Taş Kaplı Altın Renkli Lüx Çay Takımı YeniÜrün Bilgisi ;Taşlar parlaklığını kaybetmezSwarovski TaşlıKare tepsi6 adet cam tuğralı kaşıkLokumluk6 lı bar..

399,90 TL

Hediyelik Dekoratif Lale Parlak Taşlı Çiçek

Hediyelik Dekoratif Lale Parlak Taşlı ÇiçekÜrün Bilgisi ; Ürün Maddesi Polyester(Sert Alçı)Sağlık açısından hiç bir sorun teşkil etmemektedirTaşlı ve Parlak gör..

119,90 TL

3D Altın Renk Kabe Kabartmalı Taşlı Tablo Modeli 2016

3D Altın Renk Kabe Kabartmalı Taşlı Tablo Modeli 2016Ürün Bilgisi : Ürün maddesi : Polyester, Swarovski taş kullanılmıştır.Çok şık ve özel bir tabloKonulan..

999,00 TL

3D Altın Renk Kabe Kabartmalı Taşlı Tablo Modeli 2016

3D Altın Renk Kabe Kabartmalı Taşlı Tablo Modeli 2016Ürün Bilgisi : Ürün maddesi : Polyester, Swarovski taş kullanılmıştır.Çok şık ve özel bir tabloKonulan..

999,00 TL

Allah (c.c.) Hz.Muhammed (s.a.v.) Taşlı Lafız

Allah (c.c.) Hz.Muhammed (s.a.v.) Taşlı LafızÜrün Bilgisi ; Ürün Bilgisi ; Polyester (Sert sağlam alçıdan üretilmiştir) Taşlı ve şık ürün Sevdiklerinize hediye ..

219,90 TL

Allah c.c. Hz. Muhammed Yazılı Taşlı Tablo

Allah c.c. Hz. Muhammed Yazılı Taşlı TabloÜrün Bilgisi : Ürün maddesi : Polyester ( Sert alçı )Şık ve taşlar dekore edilmiştirEvlere ve mekanlara ayrı bir ..

399,90 TL

Altın Renk Dekoratif Taşlı Özel Tablo Modeli 2016

Altın Renk Dekoratif Taşlı Özel Tablo Modeli 2016Ürün Bilgisi : Ürün maddesi : Polyester, Swarovski taşlı, ahşap kullanılmıştır.Çok şık ve özel bir tabloKo..

999,00 TL

Altın Renk Kur'an Kabı Taşlı

Altın Renk Kur'an Kabı TaşlıÜrün Bilgisi ;Ürün maddesi : metal ve taşlar ile tasarlanmıştır...

299,90 TL

Hediyelik Dekoratif Parlak Taşlı Ayçiçeği

Hediyelik Dekoratif Parlak Taşlı AyçiçeğiÜrün Bilgisi ; Ürün Maddesi Polyester(Sert Alçı)Sağlık açısından hiç bir sorun teşkil etmemektedirTaşlı ve Parlak görün..

119,90 TL

Ayetli Kare Renk Dekoratif Taşlı Özel Tablo Modeli 2016

Ayetli Kare Renk Dekoratif Taşlı Özel Tablo Modeli 2016Ürün Bilgisi : Ürün maddesi : Polyester, Swarovski taşlı, ahşap kullanılmıştır.Çok şık ve özel bir t..

1.199,00 TL

Hediyelik Altın Renkli Taşlı Allah Yazılı Modeli

Hediyelik Altın Renkli Taşlı Muhammed Yazılı ModeliÜrün Bilgisi ;Hediyelik Altın Renkli Taşlı Yazılı Modeli Şık ve güzel bir ürünÜrün maddesi Polyester(Sert alç..

359,90 TL

Hediyelik Altın Renkli Taşlı Allah Muhammed Yazılı Modeli

Hediyelik Altın Renkli Taşlı Muhammed Yazılı ModeliÜrün Bilgisi ;Hediyelik Altın Renkli Taşlı Muhammed Yazılı Modeli Şık ve güzel bir ürünÜrün maddesi Polyester..

359,90 TL

Hediyelik Altın Renkli Taşlı Allah Yazısı

Hediyelik Altın Renkli Taşlı Allah YazısıÜrün Bilgisi ; Boy : 27,5 cmEn : 10 cmÜrün maddesi Polyester(Sert alçı)Hediyelik Altın Renkli Taşlı Allah Yazısı Şık ve..

59,90 TL

Hediyelik Altın Renkli Taşlı Duvar Saatli Set Modeli

Hediyelik Altın Renkli Taşlı Duvar Saatli Set ModeliÜrün Bilgisi ; Ürün boy bilgisi resimdeki gibidir.Hediyelik Altın Renkli Taşlı Duvar Saatli Set Modeli Şık v..

399,90 TL

Hediyelik Altın Renkli Taşlı Esmaül Hüsna Gemi Modeli

Hediyelik Altın Renkli Taşlı Esmaül Hüsna  Gemi ModeliÜrün Bilgisi ; Boy : 25 cmEn : 26 cmHediyelik Altın Renkli Taşlı Esmaül Hüsna  Gemi Modeli Şık v..

119,90 TL

Hediyelik Altın Renkli Taşlı Esmaül Hüsna Rabia İşareti Modeli

Hediyelik Altın Renkli Taşlı Esmaül Hüsna Rabia İşareti ModeliÜrün Bilgisi ; Boy : 23,5 cmEn : 20 cmÜrün maddesi Polyester(Sert alçı)Hediyelik Altın Renkli Taşl..

119,90 TL

Hediyelik Altın Renkli Taşlı Lale Desenli Bereket ve Ayetel Kürsi Yazılı Modeli

Hediyelik Altın Renkli Taşlı Lale Desenli Bereket ve Ayetel Kürsi Yazılı ModeliÜrün Bilgisi ; Boy : 30 cmEn : 11 cmÜrün maddesi Polyester(Sert alçı)Hediyelik Al..

109,90 TL

Hediyelik Altın Renkli Taşlı Papatya Vav Modeli

Hediyelik Altın Renkli Taşlı Papatya Vav ModeliÜrün Bilgisi ; Boy : 20 cmEn : 20 cmÜrün maddesi Polyester(Sert alçı)Hediyelik Altın Renkli Taşlı Papatya Vav Mod..

129,90 TL

Hediyelik Altın Renkli Taşlı Vav Üzerinde Allah Yazılı Modeli

Hediyelik Altın Renkli Taşlı Vav Üzerinde Allah Yazılı ModeliÜrün Bilgisi ; Boy : 30 cmEn : 38 cmÜrün maddesi Polyester(Sert alçı)Hediyelik Altın Renkli Taşlı V..

179,90 TL

Hediyelik Altın Renkli Taşlı Vav üzerinde Besmele Modeli

Hediyelik Altın Renkli Taşlı Vav üzerinde Besmele ModeliÜrün Bilgisi ; Boy : 30 cmEn : 38,5 cmÜrün maddesi Polyester(Sert alçı)Hediyelik Altın Renkli Taşlı Vav ..

169,90 TL

Hediyelik Beyaz Renkli Taşlı Allah ve Muhammed Yazılı Duvar Saati Modeli

Hediyelik Beyaz Renkli Taşlı Allah ve Muhammed Yazılı Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ; Ürün boy ve eni resimdekiler gibidir.Hediyelik Altın Renkli Taşlı Allah v..

229,90 TL

Hediyelik Büyük Boy Lale Motifli Allah Lafzı Modeli

Hediyelik Büyük Boy Lale Motifli Allah Lafzı ModeliÜrün Bilgisi ; Boy : 37,5 cmEn : 17 cmÜrün maddesi Polyester(Sert alçı)Hediyelik Büyük Boy Lale Motifli Allah..

159,90 TL

Hediyelik Gümüş Renkli Taşlı Allah ve Muhammed Yazılı Duvar Saati Modeli

Hediyelik Gümüş Renkli Taşlı Allah ve Muhammed Yazılı Duvar Saati ModeliÜrün Bilgisi ; Ürün boy ve eni resimdekiler gibidir.Hediyelik Altın Renkli Taşlı Allah v..

229,90 TL

Hediyelik Gümüş Renkli Taşlı Allah Yazılı Gemi Modeli

Hediyelik Altın Renkli Taşlı Camii ModeliÜrün Bilgisi ; Boy : 23,5 cmEn : 26.5 cmÜrün maddesi Polyester(Sert alçı)Hediyelik Altın Renkli Taşlı Camii Modeli Şık ..

119,90 TL

Hediyelik Gümüş Renkli Taşlı Esmaül Hüsna Rabia İşareti Modeli

Hediyelik Gümüş Renkli Taşlı Esmaül Hüsna Rabia İşareti ModeliÜrün Bilgisi ; Boy : 23,5 cmEn : 20 cmÜrün maddesi Polyester(Sert alçı)Hediyelik Gümüş Renkli Taşl..

119,90 TL

Hediyelik Orta ve Küçük Boy Lale Motifli Allah Lafzı Modeli

Hediyelik Orta ve Küçük Boy Lale Motifli Allah Lafzı ModeliÜrün Bilgisi ; Ürün maddesi Polyester(Sert alçı)Ürün bir adet Orta Boy ve 1 adet Küçük boy olarak gön..

169,90 TL

Özel Lüks İncili ve Taşlı Saray Modeli Çay Takımı

Özel Lüks İncili ve Taşlı Saray Modeli Çay TakımıÜrün Bilgisi ; Altılı takım halindedir 6 bardak 6 çay tabağı ve bir adet tepsi den oluşmaktadır. Kaliteli ..

369,90 TL

Özel Lüks Taşlı Saray Modeli Hürrem Sultan Hediyelik Altın Renkli KahveTakımı

Özel Lüks Taşlı Saray Modeli Hürrem Sultan Hediyelik Altın Renkli Kahve TakımıÜrün Bilgisi ; Altılı takım halindedir  Kaliteli ve şık ürünÜrün fotoğraftaki..

369,90 TL

Hediyelik Kalp Görünümlü 2'lı Kırmızı Fincanlı Kahve Takımı

Hediyelik Kalp Görünümlü 2'lı Kırmızı Fincanlı Kahve TakımıÜrün fotoğraftaki gibidir.Diğer Hediyelik Eşya Modellerine ve Fiyatlarına Bakmayı unutmayınız...

79,90 TL

Hediyelik Kalp Görünümlü 6'lı Kırmızı Fincanlı Kahve Takımı

Hediyelik Kalp Görünümlü 6'lı Kırmızı Fincanlı Kahve TakımıÜrün fotoğraftaki gibidir.Diğer Hediyelik Eşya Modellerine ve Fiyatlarına Bakmayı unutmayınız...

189,90 TL

Allah c.c. Hz. Muhammed Yazılı Ayetli Büyük Tablo

Allah c.c. Hz. Muhammed Yazılı Ayetli Büyük TabloÜrün Bilgisi : Ürün maddesi : Polyester ( Sert alçı )Şık ve taşlar dekore edilmiştirEvlere ve mekanlara ay..

690,00 TL

Altın Renk Hz. Muhammed (s.a.v.) Özel Tablo Modeli

Altın Renk Hz. Muhammed (s.a.v.) Özel Tablo ModeliÜrün Bilgisi : Ürün maddesi : Polyester, Swarovski taşlı ve ahşap kullanılmıştır.Çok şık ve özel bir tabl..

690,00 TL

Büyük Boy Allah c.c. Hz. Muhammed Yazılı Tablo

Büyük Boy Allah c.c. Hz. Muhammed Yazılı Tablo Ürün Bilgisi : Ürün maddesi : Polyester ( Sert alçı ) Şık ve taşlar dekore edilmiştir Evlere ve mek..

1.490,00 TL

Hediyelik Altın Renkli 2 Kişilik Hanedan Çay Takımı

Hediyelik Altın Renkli 2 Kişilik Hanedan Çay Takımı Ürün Bilgisi ;2 kişilik hanedan çay takımı Altın renk Ürün fotoğraftaki gibidir Sevdiklerinize h..

119,90 TL

Hediyelik Antik Gümüş Kaftan Tepsili Tek Kişilik Kahve Seti

Hediyelik Antik Gümüş Kaftan Tepsili Tek Kişilik Kahve SetiÜrün Bilgisi ;Antik gümüş renkKaftan tepsiliTek kişilik kahve setiSevdiklerinize hediye edebilirsiniz..

69,90 TL

Hediyelik Antik Renk Yuvarlak Tepsili Hilalli 6'lı Kahve Takımı

Hediyelik Antik Renk Yuvarlak Tepsili Hilalli 6'lı Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Şık ve zarif kahve takımı6'li kahve takımıAltın renkHilal modelliYuvarlak tepsiÜrün..

199,90 TL

Hediyelik Gümüş Renk Bakır El Dövmeli Kahve Takımı

Hediyelik Gümüş Renk Bakır El Dövmeli Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Bakır modelliÖzel yapımGümüş renkEl dövmeliŞık ve zarif takımÜrün fotoğrafta görüldüğü gibidirSe..

299,90 TL

Hediyelik Özel El İşlemeli Bakır Çaydanlık

Hediyelik Özel El İşlemeli Bakır ÇaydanlıkÜrün Bilgisi ;Nakışlı ÇaydanlıkBakır tasarımÇok sık bakır işlemeli semaverİçi kalay kaplıYükseklik : 28 cmÇap : 20&nbs..

219,90 TL

Hediyelik Özel El İşlemeli Bakır Semaver (Elektrikli)

Hediyelik Özel El İşlemeli Bakır Semaver (Elektrikli)Ürün Bilgisi ;Nakışlı semaverÖzel  yapımBakır tasarımElektrikliÇok sık el yapımı bakır işlemeli semave..

455,00 TL

Hediyelik Özel El İşlemeli Nostaljik Bakır Çaydanlık

Hediyelik Özel El İşlemeli Nostaljik Bakır ÇaydanlıkÜrün Bilgisi ;Özel el işlemeliNostaljik çaydanlıkBakır tasarımÇok sık bakır işlemeli çaydanlıkİçi kalay kapl..

219,90 TL

Hediyelik Özel İşlemeli Bakır Sahlep ve Nescafe Takımı

Hediyelik Özel İşlemeli Bakır Sahlep ve Nescafe TakımıÜrün Bilgisi ;Bakır işlemeliÖzel yapımSahlep ve Nescafe takımıŞık ve zarif takımÜrün fotoğrafta görüldüğü ..

339,90 TL

Hediyelik Özel İşlemeli Oval Tepsili Bakır Kahve Takımı

 Hediyelik Özel İşlemeli Oval Tepsili Bakır Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Bakır işlemeliÖzel yapımKahve takımı özel ürünŞık ve zarif takımÜrün fotoğrafta görül..

359,90 TL

Altın Yaldız 12 'li Çay Kaşığı

Altın Yaldız 12 'li Çay Kaşığı Ürün Bilgisi ;12 adet Altın yaldızlıDiğer dekoratif duvar saati modelleri fiyatlarına bakmayı unutmayın.....

36,00 TL

Beş'li Dekoratif Kaşık Modeli

Beş'li Dekoratif Kaşık ModeliÜrün Bilgisi :Boyutu: 110mm x 21mm x 5mm112mm x 20mmBenk: Rastgele.1 takım (5 adet Kaşık)..

24,90 TL

Beş'li Set Lüks Kaşık Modeli

Beş'li Set Lüks Kaşık ModeliÜrün Bilgisi :100% Brand New 5 Adet/takım vintage kraliyet stil oyma kahve kaşığıLüks stil, eğlenceli arkadaşlar için uygundur.Yeni ..

24,90 TL

Dekoratif Dört'lü Çay Kaşığı Seti

Dekoratif Dört'lü Çay Kaşığı SetiÜrün Bilgisi :100% brand new ve yüksek kalite.kolay temiz ve depolama, günlük kullanım için ya da bir hediye olarak güzel.yükse..

19,90 TL

Desenli Beş'li Kaşık Seti Modeli

Desenli Kaşık Seti ModeliÜrün Bilgisi :100% brand new ve yüksek kalite.Paslanmaz çelikten yapılmış, dayanıklı ve uzun süreli kullanım.Kiraz gül ayçiçeği otsu sü..

21,90 TL

Hediyelik 16 cm Bakır Hamam Tası

Hediyelik 16 cm Bakır Hamam TasıÜrün Bilgisi ; 16 cm Bakır hamam tası Osmanlı desenli El yapımı Şık ve güzel bir ürün Sevdiklerinize hediye olarak gönderebilirs..

29,90 TL

Hediyelik 16 cm Gümüş Hamam Tası

Hediyelik 16 cm Gümüş Hamam TasıÜrün Bilgisi ; 16 cm Gümüş renkli  Bakır hamam tası Osmanlı desenli El yapımı Şık ve güzel bir ürün Sevdiklerinize hediye o..

29,90 TL

Hediyelik 18 cm Bakır Hamam Tası

Hediyelik 18 cm Bakır Hamam TasıÜrün Bilgisi ; 18 cm Bakır hamam tası Osmanlı desenli El yapımı Şık ve güzel bir ürün Sevdiklerinize hediye olarak gönderebilirs..

29,90 TL

Hediyelik 18 cm Bakır Yumurta Sahanı

Hediyelik 18 cm Bakır Yumurta SahanıÜrün Bilgisi ; 18 cm bakır yumurta sahanı Kalın malzemeden çekiç desenden imal edilmiştir İçi kalay kaplı sahan Uzun ömürlü ..

39,90 TL

Hediyelik 18 cm Gümüş Hamam Tası

Hediyelik 18 cm Gümüş Hamam TasıÜrün Bilgisi ; 18 cm Gümüş renkli  Bakır hamam tası Osmanlı desenli El yapımı Şık ve güzel bir ürün Sevdiklerinize hediye o..

29,90 TL

Hediyelik 20 cm Bakır Hamam Tası

Hediyelik 20 cm Bakır Hamam TasıÜrün Bilgisi ; 20 cm Bakır hamam tası Osmanlı desenli El yapımı Şık ve güzel bir ürün Sevdiklerinize hediye olarak gönderebilirs..

29,90 TL

Hediyelik 20 cm Gümüş Hamam Tası

Hediyelik 20 cm Gümüş Hamam TasıÜrün Bilgisi ; 20 cm Gümüş renkli  Bakır hamam tası Osmanlı desenli El yapımı Şık ve güzel bir ürün Sevdiklerinize hediye o..

29,90 TL

Hediyelik 3 Lü Dini Biblo

Hediyelik 3 Lü Dini BibloÜrün Bilgisi : Ürün maddesi : Polyester ( Sert alçı )Şık ve taşlar dekore edilmiştirEvlere ve mekanlara ayrı bir atmosfer verirUzu..

69,90 TL

Hediyelik 5'li Bakır Cezve Takımı

Hediyelik 5'li Bakır Cezve TakımıÜrün Bilgisi ; 5'li cezve takımı Değişik ebatlarda 5 boydan bakır olarak tasarlanmıştır İçi kalay kaplı cezve Uzun ömürlü kulla..

89,90 TL

Hediyelik Altın Lalezar 2'li Kahve Takımı

Hediyelik Altın Lalezar 2'li Kahve TakımıÜrün Bilgisi ; Şık ve zarif kahve takımı 2'li kahve takımı Altın renk Ürün fotoğrafta görüldüğü gibidir Sevdiklerinize ..

99,90 TL

Hediyelik Altın Renk 6\'lı Ab-ı Hayat Çay Takımı

Hediyelik Altın Renk 6'lı Ab-ı Hayat Çay TakımıÜrün Bilgisi ; 6'li çay takımı Kaliteli ve şık ürünDiğer Hediyelik Eşya Modellerine ve Fiyatlarına Bakmayı unutma..

199,90 TL

Hediyelik Altın Renk Lalezar 2'li Kahve Takımı

Hediyelik Altın Renk Lalezar 2'li Kahve TakımıÜrün Bilgisi ; Altın renk Lalezar 2'li kahve takımı Şık ve zengin görünüm Sevdiklerinize hediye olarak gönderebili..

99,90 TL

Hediyelik Altın Renk Yuvarlak Tepsili 6\'lı Tiryaki Kahve Takımı

Hediyelik Altın Renk Yuvarlak Tepsili 6'lı Tiryaki Kahve TakımıÜrün Bilgisi ; Altın renk Yuvarlak tepsili 6'li tiryaki kahve takımı Ürün fotoğrafta görüldüğü gi..

199,90 TL

Hediyelik Altın Renkli 2 Kişilik Hanedan Çay Takımı

Hediyelik Altın Renkli 2 Kişilik Hanedan Çay TakımıÜrün Bilgisi ; 2 kişilik hanedan çay takımı Altın renk Ürün fotoğraftaki gibidir Sevdiklerinize hediye olarak..

119,90 TL

Hediyelik Altın Renkli 2\'li Ab-ı Hayat Çay Takımı

Hediyelik Altın Renkli 2'li Ab-ı Hayat Çay TakımıÜrün Bilgisi ; 2'li çay takımı Kaliteli ve şık ürünDiğer Hediyelik Eşya Modellerine ve Fiyatlarına Bakmayı unut..

99,90 TL

Hediyelik Altın Renkli Aynalı Çay ve Kahve Takımı

Hediyelik Altın Renkli Aynalı Çay ve Kahve TakımıÜrün Bilgisi ; Altılı takım halindedir  Kaliteli ve şık ürünÜrün fotoğraftaki gibidir.Orijinal kutusunda g..

399,90 TL

Hediyelik Altın Renkli Kuran-ı Kerim Muhafazası

Hediyelik Altın Renkli Kuran-ı Kerim Muhafazası Ürün Bilgisi ;Altın kaplama  Muhafazası İçinde Kuran-ı Kerim yoktur. Taşlarsa süslenmiş Çok öz..

299,90 TL

Hediyelik Altın Renkli Lale Tepsili Tek Kişilik Kahve Seti

Hediyelik Altın Renkli Lale Tepsili Tek Kişilik Kahve Seti Ürün Bilgisi ;Altın renkli Lale tepsili  Tek kişilik kahve takımı Sevdiklerinize hediye ..

89,90 TL

Hediyelik Altın Sarı Oval Tepsili Tiryaki Kahve Takımı

Hediyelik Altın Sarı Oval Tepsili Tiryaki Kahve Takımı Ürün Bilgisi ;Altın sarısı Oval tepsili İki güral porselenli fincan İki paşabahçe cam bardak Lok..

99,90 TL

Hediyelik Antik Bakır 2'li Ab-ı Hayat Çay Takımı

Hediyelik Antik Bakır 2'li Ab-ı Hayat Çay Takımı Ürün Bilgisi ;2'li çay takımıDiğer Hediyelik Eşya Modellerine ve Fiyatlarına Bakmayı unutmayınız. Kalitel..

89,90 TL

Hediyelik Antik Bakır 2'li Yonca Desenli Kahve Takımı

Hediyelik Antik Bakır 2'li Yonca Desenli Kahve Takımı Ürün Bilgisi ;Antik bakır renk 2'li yonca desenli kahve takımı 2 kişilik kahve seti 1 tepsi 2 fin..

89,90 TL

Hediyelik Antik Bakır 6'lı Yonca Desenli Kahve Takımı

Hediyelik Antik Bakır 6'lı Yonca Desenli Kahve Takımı Ürün Bilgisi ;Antik bakır renk 6'lı yonca desenli kahve takımı 6 fincan 1 döküm tepsi 1 lokumluk ..

149,90 TL

Hediyelik Antik Bakır 6'lı Yonca Desenli Kahve Takımı

Hediyelik Antik Bakır 6'lı Yonca Desenli Kahve Takımı Ürün Bilgisi ;Antik bakır renk 6'lı yonca desenli kahve takımı 6 fincan 1 döküm tepsi 1 lokumluk ..

149,90 TL

Hediyelik Antik Bakır Hilalli Yonca Kahvedanlık

Hediyelik Antik Bakır Hilalli Yonca Kahvedanlık Ürün Bilgisi ;Antik bakır renk Hilalli yonca kahvedanlık Tek yonca fügürlü Porselen kahve fincanı  ..

29,90 TL

Hediyelik Antik Bakır Kaftan Tepsili Tek Kişilik Kahve Seti

Hediyelik Antik Bakır Kaftan Tepsili Tek Kişilik Kahve Seti Ürün Bilgisi ;Antik bakır renk Kaftan tepsili Tek kişilik kahve seti Ürün fotoğrafta görüldü..

69,90 TL

Hediyelik Antik Bakır Karizma 2'li Kahve Takımı

Hediyelik Antik Bakır Karizma 2'li Kahve Takımı Ürün Bilgisi ;Antik bakır renk Karizma 2'li kahve takımı Ölçüleri : 38 cm x 28 cm x 8 cm kutusu ölçülerin..

89,90 TL

Hediyelik Antik Bakır Lale Tepsili Tek Kişilik Kahve Seti

Hediyelik Antik Bakır Lale Tepsili Tek Kişilik Kahve Seti Ürün Bilgisi ;Antik bakır Lale tepsili Tek kişilik kahve seti Ürün fotoğrafta görüldüğü gibidi..

79,90 TL

Hediyelik Antik Bakır Oval Tepsili Lalezar Kahve Takımı

Hediyelik Antik Bakır Oval Tepsili Lalezar Kahve Takımı Ürün Bilgisi ;Antik bakır renk Oval tepsili lalezar kahve takımı 2 porland porselenli lalezar fin..

99,90 TL

Hediyelik Antik Bakır Oval Tepsili Tiryaki Kahve Takımı

Hediyelik Antik Bakır Oval Tepsili Tiryaki Kahve Takımı Ürün Bilgisi ;Antik bakır renk Oval döküm tepsili  Tiryaki kahve takımı 2 güral porselen&nb..

89,90 TL

Hediyelik Antik Bakır Yuvarlak Tepsili 6'lı Tiryaki Kahve Takımı

Hediyelik Antik Bakır Yuvarlak Tepsili 6'lı Tiryaki Kahve Takımı Ürün Bilgisi ;Antik bakır renk Yuvarlak tepsi 6'lı tiryaki kahve takımı Hediye olarak s..

149,90 TL

Hediyelik Antik Bakır Yuvarlak Tepsili Hilalli 6'lı Kahve Takımı

Hediyelik Antik Bakır Yuvarlak Tepsili Hilalli 6'lı Kahve Takımı Ürün Bilgisi ;Antik bakır renk Yuvarlak tepsili 6'lı kahve takımı Şık ve hoş bir takım ..

149,90 TL

Hediyelik Antik Gümüş 6'lı Yonca Desenli Kahve Takımı

Hediyelik Antik Gümüş 6'lı Yonca Desenli Kahve Takımı Ürün Bilgisi ;Antik gümüş renk 6'lı yonca desenli Şık ve antik kahve takımı Ürün fotoğrafta görüld..

149,90 TL

Hediyelik Antik Gümüş Hilalli Yonca Kahvedanlık

Hediyelik Antik Gümüş Hilalli Yonca KahvedanlıkÜrün Bilgisi ;Antik gümüş renkHilalli yonca kahvedanlıkTek yonca fügürlüPorselen kahve fincanı Çok şık bir ü..

29,90 TL

Hediyelik Antik Gümüş Hilalli Yonca Kahvedanlık

Hediyelik Antik Gümüş Hilalli Yonca KahvedanlıkÜrün Bilgisi ;Antik gümüş renkHilalli yonca kahvedanlıkTek yonca fügürlüPorselen kahve fincanı Çok şık bir ü..

29,90 TL

Hediyelik Antik Gümüş Lale Tepsili Tek Kişilik Kahve Seti

Hediyelik Antik Gümüş Lale Tepsili Tek Kişilik Kahve SetiÜrün Bilgisi ;Antik gümüş renkLale tepsiliTek kişilik kahve setiÜrün fotoğrafta görüldüğü gibidirSevdik..

69,90 TL

Hediyelik Antik Gümüş Renk 2\'li Ab-ı Hayat Çay Takımı

Ürün Bilgisi ;Diğer Hediyelik Eşya Modellerine ve Fiyatlarına Bakmayı unutmayınız...

99,90 TL

Hediyelik Antik Gümüş Tepsili Hilalli 6'lı Kahve Takımı

Hediyelik Antik Gümüş Tepsili Hilalli 6'lı Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Şık ve zarif kahve takımı6'li kahve takımıAntik gümüş Yuvarlak tepsi Hilal modell..

169,90 TL

Hediyelik Antik Gümüş Tiryaki 2'li Kahve Takımı

Hediyelik Antik Gümüş Tiryaki 2'li Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Antik gümüş renkTiryaki 2'li kahve takımıÜrün fotoğraftaki gibidirSevdiklerinize hediye edebilirsin..

99,90 TL

Hediyelik Antik Gümüş Tiryaki 2\'li Kahve Takımı

Ürün Bilgisi ;Diğer Hediyelik Eşya Modellerine ve Fiyatlarına Bakmayı unutmayınız...

99,90 TL

Hediyelik Antik Gümüş Yuvarlak Tepsili 6'lı Karizma Kahve Takımı

Hediyelik Antik Gümüş Yuvarlak Tepsili 6'lı Karizma Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Antik gümüş renkYuvarlak tepsili6'li karizma kahve takımıÜrün fotoğrafta görüldüğü..

169,90 TL

Hediyelik Antik Sarı 2'li Yonca Desenli Kahve Takımı

Hediyelik Antik Sarı 2'li Yonca Desenli Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Antik sarısı2'li yonca desenli kahve takımıÇok şık yonca desenli iki kişilik bir set1 tepsi&nb..

99,90 TL

Hediyelik Antik Sarı 6'lı Yonca Desenli Kahve Takımı

Hediyelik Antik Sarı 6'lı Yonca Desenli Kahve TakımıÜrün Bilgisi ;Antik sarı renk6'lı yonca desenli kahve takımı6 fincan1 döküm tepsi1 lokumlukÇok şık bir setSe..

169,90 TL

Hediyelik Antik Sarı 6\'lı Ab-ı Hayat Çay Takımı

Ürün Bilgisi ;Diğer Hediyelik Eşya Modellerine ve Fiyatlarına Bakmayı unutmayınız...

169,90 TL

Hediyelik Antik Sarı Hilalli Yonca Kahvedanlık

Hediyelik Antik Sarı Hilalli Yonca KahvedanlıkÜrün Bilgisi ;Antik sarı renkliYonca kahvedanlık Tek yonca figürlü porselenli kahve fincanıÇok şık bir ürün s..

39,90 TL

Hediyelik Antik Sarı Kaftan Tepsili Tek Kişilik Kahve Seti

Hediyelik Antik Sarı Kaftan Tepsili Tek Kişilik Kahve SetiÜrün Bilgisi ;Antik sarıKaftan tepsiliTek kişilik kahve setiDiğer Hediyelik Eşya Modellerine ve Fiyatl..

89,90 TL

Hediyelik Antik Sarı Karima 6\'lı Kahve Takımı

Ürün Bilgisi ;Diğer Hediyelik Eşya Modellerine ve Fiyatlarına Bakmayı unutmayınız...

169,90 TL