Dünya Duvar Saati

Posted by admin 20/01/2015 0 Comment(s) Duvar Saati,Dünya Duvar Saati,

Dünya Duvar Saati

Modern ve eğlenceli bir dış görünüşe sahip dünya duvar saatleri, dünyanın bazı popüler şehirlerindeki saatleri de takip edebilme imkanı sunar. Dünya duvar saatleri, birkaç ülkenin saatini gösterme özelliği dışında, modern duruşlarıyla da dikkat çekmektedir.

Tasarımcılar bu saatleri oldukça zevkli bir görünüşte tasarlarlar. Klasik daireler içinde olan dijital dünya duvar saatinin yanı sıra duvara yapıştırmalı ve ayrı parçalardan oluşan dünya duvar saatleri de evinize ve saati astığınız ortama modern bir hava katacaktır.

En çok tercih edilen dünya duvar saatleri, 3’lü göstergesi olan duvar saatleridir. Bu saatlerin içinde kullanılan resimler de genelde ya dünya resmi ya da ülkelerin haritaları olur. Ebatları değişkenlik gösteren dünya duvar saatlerini sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Stil sahibi olan bu saatler, ev ve ofis ortamları için çok uygundur. Farklı alternatifleri bulunan dünya duvar saatleri arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Bu farklı tasarım saatler ile duvarlarınızı renklendirebilir ve evinize modern bir hava katabilirsiniz. Dünya duvar saatlerinin hazır tasarım olanları arasında en çok tercih edilen Ney York ve Londra saatini de gösteren duvar saatleridir. Özel tasarımları olan bu saatlerin pano şeklinde olanları da vardır ve arka plan resimleri de genelde modern ve zevkli seçilmiştir.

Şık ve modern dünya duvar saatleri gençler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Genç bir tanıdığınıza hediye alacaksanız bu saatleri mutlaka düşünmelisiniz. Dünya duvar saati hediye ederek farklı tasarım ve modern bir hediyeyi sevdiklerinize sunmuş olursunuz.

Dünya saatlerine en çok yakışan, metal çerçevedir. Fakat farklı materyaller ile hazırlanmış ya da dijital dünya duvar saatleri de bulunmaktadır. Duvarınıza renk katan dünya duvar saatlerini, aynı anda farklı ülkelerdeki saati takip etme olanağı açısından tavsiye ederiz.

Dünya Duvar SaatiDijital Dünya Duvar SaatleriMetal Dünya Duvar SaatlerBüyük Boy Dünya Duvar Saati Modelleri ve Fiyatlarını Online Satın Al

Leave a Comment